Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Słów kilka na temat nowego wyglądu.

10

Nowy Rok to czas na zmiany, postanowienia i plany. My wszelkie te gadki, postanowiliśmy zamienić w czyny. Dlatego też, Krystian bawił się w kodowanie jeszcze w grudniu 2015. Trochę przy tym zeszło, bo mamy już 25-ego i dopiero teraz wszystko wygląda tak jak należy… no ale jak już coś robić to musi być „na cacy”, albo w cale. Zwłaszcza, że Żona ma miliony pomysłów, a Mąż jest no cóż… bardzo pedantyczny (przynajmniej jeśli chodzi o kwestie designu i grafiki).

Suma summarum powstało „to” co teraz możecie oglądać.

Czy poprzedni wygląd „się zestarzał”? Nie. Czy my się zestarzeliśmy? Tym bardziej NIE

To po co te zmiany? Bo były nam potrzebne. Poza tym zmiany są dobre i nie należy się ich bać.

Zapraszamy na „spacer” po nowym wyglądzie.

– Nawigacja:

Staraliśmy się, aby była jak najbardziej czytelna. Stąd też zaraz na drugim miejscu możecie znaleźć „Kategorie tematów„. Następną ważną dla nas pozycją jest „Ślub„, która po najechaniu rozwija się na podkategorie #przedślubem i #poślubie. Zaraz potem kolejny ważny element (a raczej elementy) naszego życia – „Kocie sprawy„. Warto zaznaczyć, że najeżdżając na tę kategorię, pojawią nam się najnowsze wpisy wraz ze ślicznymi grafikami oraz tagi związane z Kocimi Sprawami. Na tę chwilę podobnie wygląda kategoria #Pokrótce.
Oczywiście znalazło się również miejsce na standardowe pozycje jak „O nas” i „Współpraca” oraz tzw. szukajka.

nawigacja

– Slajder: 

Dosyć nietypowy (bo podzielony), na tę chwilę mieści 6 wpisów. Na pewno będziemy bawić się jego możliwościami. Będą tam pojawiać się teksty, na które chcemy zwrócić Waszą szczególną uwagę. Niekoniecznie będą to najnowsze wpisy.

sladjer

– Najnowsze:

Chyba tutaj wszystko jest jasne Dla zaciekawionych dodaliśmy też Archiwum wpisów.

– Panele tematyczne: 

Tutaj będzie różnie. W chwili obecnej znajdziecie tu #Pokrótce i Usłyszane – nasze najnowsze serie.

– Warto przeczytać:

Najczęściej komentowane, Najbardziej lubiane oraz Najczęściej czytane wpisy na naszym blogu.

 

Prawe panele strony głównej skupiają się przede wszystkim na „społecznościówkach”. Toteż na samym początku znajdziecie odnośniki do naszych kont na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Od razu jak już tutaj jesteś, Drogi Czytelniku, możesz „poratować lajkiem” ;).

Poniżej możecie dowiedzieć się, gdzie w najbliższym czasie będziemy się wybierać – „Tam będziemy„. Także warto śledzić tę zakładkę, jeśli interesuje Was dane wydarzenie, bądź chcielibyście się z nami spotkać, porozmawiać, przybić piątkę itp.

Piętro niżej znalazła się Instagramowa wtyczka, gdzie zobaczycie ostatnio dodane przez nas fotki – a tych codziennie przybywa Warto śledzić nas na Insta – dużo się tam dzieje.

insta

Jeśli nie wiesz jaka kategoria mogłaby Cię zaciekawić, zawsze możesz zdać się na nas i kliknąć w „Losowy tekst” lub „Tekst dla Ciebie„. Daj nam chwilę, a na pewno nie pożałujesz

No i na samym końcu możecie znaleźć tagi, które ułatwią Wam przeglądanie naszego bloga.

Tyle jeśli chodzi o stronę główną.

A co w środeczku?

To już warto odkryć samemu. Np. wchodząc na jeden z nowszych tekstów „Gdy odgrzewany kotlet smakuje bardzo dobrze„.

Prawda, że śliczne? Prawda!

My jesteśmy dumni!

Oczywiście strona jest responsywna – działa elegancko na każdym urządzeniu mobilnym

Mamy nadzieję, że zmiany które wprowadziliśmy przyczynią się do zwiększenia przyjemności z przebywania w naszym świecie. Oczywiście na tym nie poprzestaniemy, tak więc bądźcie czujni, bo na pewno niejedno jeszcze wymyślimy. W końcu co dwie głowy (i dwa łebki) to nie jedna

10

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *