Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na blogu, napisz maila:

reklama@onikruki.pl

Krótko opisz swój pomysł/produkt/firmę, a na pewno wspólnie coś wymyślimy. Nie masz pomysłu? Spokojnie, zdaj się na nas. Obmyślimy ciekawą akcję, którą możemy dla Ciebie zrealizować. Oczywiście, możesz zwracać się do nas po imieniu. To jak najbardziej normalne, a nawet bardziej wygodne niż „panowanie”. Poza tym jesteśmy (wiecznie) młodzi.


Jesteśmy otwarci na różne formy promocji. Zawsze stawiamy na kreatywność i indywidualne podejście do współpracy. Możesz liczyć na nasze pełne zaangażowanie. 


Co nas wyróżnia? Przede wszystkim nasza osobowość oraz podejście do tematu. Każda współpraca jest widziana inaczej oczami Żony, Męża, małżeństwa, a także Kotów! To daje nam i przede wszystkim Tobie wiele możliwości. Każde z nas ma coś ciekawego do powiedzenia, a Koty to już najbardziej.


Akcje niekomercyjne nie są przez nas skreślane. Co prawda wyznajemy zasadę, że za każdą pracę należy się wynagrodzenie, ale zawsze warto napisać. Na pewno dostaniesz odpowiedź. Zwłaszcza, jeśli chciałbyś wysłać nas do Japonii. Wtedy, pisz jak najszybciej.


Chcesz nam coś podesłać? Proszę bardzo. Napisz maila, otrzymasz adres. Luna, Kira i Lucjusz lubią prezenty, opakowania i kartony… nawet jak coś przychodzi do nas zajmują się rozpakowaniem. Tyleeee przy tym frajdy.