Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Fot.: TVN/Radek Orzeł

[fb_button]
nawsolnytydzien4


No i pierwszy miesiąc  „NaWspólnego Tygodnia” za nami. Jaaacie…, szaleństwo! Jeśli jeszcze nie wiesz o co kaman, możesz zobaczyć odcinek pierwszy, drugi i trzeci z naszego zestawienia.Odcinek 2096

1. Elżbieta zanim pójdzie z Igorem na bara bara/bunga bunga, ma dla niego niespodziankę! Kupiła dla nich mieszkanie. A kto bogatemu zabroni? Ale, ale, Igor poczuł się dotknięty. Jego męska duma ucierpiała, nie chce być utrzymankiem. No bo jak to, kobieta kupuje mieszkanie? No dobra, w końcu mamy równouprawnienie. Igor wyluzuj!


2. Zapowiadaliśmy, że będzie bara bara, no i było. Ostre sceny w „Na Wspólnej” – Elżbieta toples!


cycek


3. Romans Sandry i Endrju przeżywa kryzys! Dziewczyna nabiera podejrzeń w stosunku do rzekomego producenta i mówi mu: „Podobam ci się? Przypatrz się dobrze, bo więcej już mnie nie zobaczysz!„. Jednak bajera Endrju wygrywa. Znowu…


4. Norbert rzuca się na buty Michaiła. Dosłownie. Pyta kolegę skąd ma takie fajne buty, które wyglądają jak oryginalne. Okazuje się, że to podróbki od Wietnamczyków. Norbert widzi w tym żyłę złota! Proponuje, by Bruno zainwestował swoje 2000 zł, które właśnie dostał od rodziców, żeby spłacić długi. Pamiętajcie, przede wszystkim inwestycje!


Odcinek 2097

1. Smolny jest na głodzie! Męczy Tymona, by ten załatwił mu kolejną działkę.


2. Olaf jest zazdrosny o Igora. W sumie, jeśli tak się bardziej zastanowić, to Marta daje mu ku temu sporo powodów. Od jakiegoś czasu traktuje swojego chłopaka co najwyżej jako niańkę do Ksaweyyyego.


3. Tragejszyn! Motocykliści urządzają sobie przejażdżki pod blokiem Romana i Honoraty. Doszło nawet do incydentu. Honorata przewróciła się, bo… jeden z nich ją wystraszył. To przelało szalę goryczy. Więc Roman idzie im wpierdolić. A dla byłego recydywisty takie rzeczy to chleb powszedni.


4. Smoluch nie lubi jednorożców! Tymon załatwił mu grzybki i zapewnił, że po ich zażyciu na pewno je zobaczy. Zwłaszcza, że „walą w dekiel”. Smolny stanowczo odmawia. Woli marichuaninę.


5. Konflikt z Synami Anarchii się zaostrza. Roman dostaje ostrzeżenie: „Spadaj bo nogi stracisz! Spadówa!” Motocykliści przeganiają Romana. Wrum Wrum Motherfucker! xD


Synowie Anarchii – Roman  1 – 0


soa


6. Był rzekomy gwałt w szkole, to teraz czas na przemoc w domu dziecka! Sprawę bada Komisarz Marek Bromski aka Igor oraz Inspektor Marta. Podczas śledztwa okazuje się, że jedna z podopiecznych domu dziecka (Agatka) nie przewróciła się ze schodów, tylko „musi tak mówić”. Podejrzane!


7. Nerwy i konserwy. Smoluch zrzucił ze stołu swój ogródek zen.


8. Porada życiowa Igora: „Widzisz, że dzieje się coś złego, to zrób szum medialny, zamiast iść na policję„. Sprawdzone, działa!


9. Smoluch olał ważne spotkanie firmowe. Tłumaczy się Baśce: „Ja zadzwonię do Malewicza, przygotuję się do spotkania, a sekretarkę, cóż… no trzeba będzie zwolnić… Pa„. Także, jakby ktoś szukał pracy, to jest wolne miejsce. Chociaż nie, bo biorąc pod uwagę jak w „Na Wspólnej” szybko zatrudnia się ludzi to macie małe szanse.


To nie koniec historii ze Smoluchem w tym odcinku!


10. Krzysztof prowadzi samochód pod wpływem narkotyków! Co więcej, jedzie bez świateł lewym pasem. A to pirat drogowy.


baskawie


Odcinek 2098

1. Dramatów Krzysztofa ciąg dalszy. Zostaje zatrzymany przez policję.


2. Agentka Jola Złote Serce i Interesujące Konwersacje dzwoni do Damiana. Okazuje się, że nie ma kto jej zrobić zakupów. Senatora mało to interesuje. Jednak ta wyznaje mu, że jest głodna. A jak mówi Biblia: „głodnych nakarmić, spragnionych napoić, a nagich przyodziać…„. Jak widać Damian świetnie wywiązuje się w roli chrześcijanina. Brawo Damian, Ksiądz Rydzyk jest z Ciebie dumny. Chyba, że za abonament nie płacisz, to wtedy nie.


3. Inwestycja w buty przemieniła się w inwestycję w biżuterię. A dokładniej w pierścionki z rzekomo 90-cio procentowego srebra, prosto od Wietnamczyka. Tu nam pociąg jedzie


4. Eliza Pocieszycielka… pociesza Sandrę, dając jej awokado. Hmmm „ananasa, pomarańczę…, awokado?„.


5. Prezes Saliński do Smolucha: „Od tygodnia wie pan o tym spotkaniu, a przychodzi pan spóźniony i wygląda jakby przyszedł z burdelu


6. Sandra postanawia podzielić się awokado z Endrju. W tym celu udaje się do jego miejsca pracy. SKANDAL! Na miejscu okazuje się, że Endrju nie jest producentem. Nie może być! Jest technicznym! Zwykły robol? Sandra jest za-ła-ma-na! No żal.pe.el.


7. Damian popada w manię prześladowczą. Próbuje wytłumaczyć Żanecie, że mogą być na podsłuchu. Ta nie za bardzo wierzy w teorie spiskowe senatora. Mimo wszystko Damian ostrzega ją przed: CBA, ABW, ZUS,… GTA, KSG, GKS… itd., etc.


Odcinek 2099

1. Siwy Maminsynek Rafał po wcześniejszym kłamstwie mówi mamie, że Henryk tak naprawdę jest w szpitalu. Ludwika natychmiast postanawia odwiedzić męża.


2. Igor znów szaleje z Elżbietą… Oni to serio się chyba tylko ruchają…


3. Przełom. Ludwika chce iść do sanatorium.


4. Ola całuje się z Dużym Rudym Danielem! Dochodzi nawet do czegoś więcej. Stara miłość nie rdzewieje nabiera nowego znaczenia.


5. Pierwsza kłótnia w związku Igora i Elżbiety. A jednak ze sobą rozmawiają, hmm dziwne. Tak czy owak wszystko komplikuje Igor, bo po udanym seksie mówi do swej kochanki: „Oboje mamy kogoś, komu jesteśmy coś winni„. A ponoć to kobiety mówią zagadkami. Igor, wystarczyło powiedzieć, że przecież masz jeszcze córkę!


No i to by było na tyle, jeśli chodzi o ten tydzień. Zapraszamy w przyszłą niedzielę! Dobranoc!NaWspólny Tydzień – to cykl poświęcony serialowi „Na Wspólnej”. Możecie spodziewać się zarówno komicznych jak i całkiem poważnych komentarzy na temat serialowych wydarzeń. Dlaczego „Na Wspólnej”? Bo oglądamy ten serial już tak długo, że aż grzechem byłoby nie podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Poza tym „Na Wspólnej znajdziemy to miejsce gdzie miłość, wiara, nadzieja na przyszłość…”.

 
[fb_button]
 

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *