Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Fot.: TVN/Radek Orzeł

[fb_button]
NaWspólny Tydzień #3


Trzeci tydzień cyklu – „NaWspólny Tydzień„. Jak ten czas szybko zapier… znaczy leci. Jeśli z jakiegoś powodu jesteś tu pierwszy raz, koniecznie sprawdź: poprzednie zestawienie i jeszcze bardziej poprzednieOdcinek 2092
1. Franek stroi fochy. Jest obrażony na tatę i Joannę. W końcu nie zapytali jaśnie Pana o zdanie… a może on nie chce rodzeństwa, a może to nie ten czas? Nie pomyśleliście? Normalnie, gówniarstwo!


2. Blanka u Danki pod blokiem. Najwyraźniej Pani Dyrektor ma wspaniały wpływ na młodzież, bo ciągną do niej jak muchy do miodu, albo czegoś innego na g. Czyżby Zimińska zapomniała jak kończą się przyjaźnie z uczniami? Nie?. My pamiętamy – odcinek 1265 – uczeń Maciek zakochuje się w Dance!


3. Z cyklu „Poradnik Podrywacza Norberta” (w skrócie „PPN”). Nie wiesz jak wyrwać lachona? Zabierz ją na kolację, ale najpierw przepierdol całą kasę w zakładach… Po czym obraź się na dziewczynę, zacznij się na nią rzucać i ją wyzywać. Proste? Sukces murowany.


4. Po kolejnym odcinku już wiemy na pewno jak powinien wyglądać sponsor aka producent! Tajemnica tkwi w czerwonych spodniach! Endrju zawsze ma je na sobie, co z pewnością przynosi mu szczęście. Zatem zapamiętajcie, widzicie gościa w czerwonych spodniach, na bank jest szychą. Potwierdzone info od Sandry.


czerwonespodnie1


5. Na koniec odcinka pozytywny aspekt. Franek przeprosił Joannę za swoje zachowanie. Brawo Franek.


Odcinek 2093
1. Jeden z Rzekomych Gwałcicieli o Blance: „Teraz to mam nadzieję, że Blanka pójdzie siedzieć za składanie fałszywych zeznań„. PS. chodzą słuchy, że chce napisać autobiografię „Życie z za krat”.


2. Super Mama Baśka martwi się o Grubego. „Czy to pismo wydaje ci się jakieś dziwne? … On tak dziwnie nosi plecak, spada mu z jednego ramienia„.  Spada Ci plecak? Idź do lekarza. Na pewno masz dysleksję, dysgrafię i dysmózgię. No już, idź!


3. A propos Baśki. Chyba wydaje jej się, że tylko ona ma w tym domu problemy. Czyżby już zapomniała o tym co dręczy Dużego Rudego Daniela? Najwyraźniej tak. Bo przecież codziennie potrąca się rowerzystkę, z którą się później jest, po czym ona się o tym dowiaduje i z tobą zrywa. Skomplikowane? Witamy w „Na Wspólnej”.


4. Dominik – ten „półmilioner”, zachowuje się jak pies ogrodnika. Jakiś czas temu narywała do niego Kaśka. Wtedy uważał, że jest brzydka. Teraz, gdy ona spotyka się z Jaśkiem, nagle dostrzega w niej piękną dziewczynę. Przy każdej okazji wcina się między „wódkę a zakąskę”. „Może bym się z wami zabrał, chyba jesteście mi coś winni”. Dominik do Kaśki i Jaśka.


5. Franek pokazuje, że jest kawalarzem. Zapytał ojca skąd się właściwie biorą dzieci. Bogdan zaczął się tłumaczyć, na co Franio wybuchnął śmiechem. Heheszki. It’s a prank bro! It’s a prank!


6. Łucja, była Dużego Rudego Daniela oznajmia mu, że wyjeżdża do Indii z Waynem… Tak z tym Waynem!


batmanlucja


Odcinek 2094

1. Henryka Ludwika jest zła na Ludwika Henryka. Wyrzuca rzeczy z szafek na podłogę, a Henryk dostaje zawału! Chyba każdy by dostał przy takiej żonie… PS. Tylko nam mylą się ich imiona?


2. Duży Rudy Daniel, po tym jak Łucja odlatuje z Batmanem do Indii, postanowił:
a) wypić piwero
b) wejść drugi raz do tej samej rzeki, czyli umówić się z Olką
c) przefarbować się… a nie, jednak nie taki żarcik.


3. Dalsza część przygód seksafery. Monika dowiaduje się od detektywa, że „Panie nie chciały powiedzieć komu sprzedawały swoje garnki„… noże, patelnie – if u know what we mean.


4. W Ludwice budzi się mroczna natura. Oczywiście producenci musieli to podkreślić „mroczną muzyką”. W momencie, w którym Henryk umiera i ostatkiem sił dzwoni do Siwego Maminsynka Rafała, Ludwika zabiera mu telefon i mówi: „Tata nie może podejść, śpi, proszę nie przeszkadzać!


5. Oficjalnie: Damian ma szminkę na koszuli… od jakiejś emerytki. Tak przynajmniej twierdzi. Ponoć wzruszyło ją przemówienie senatora.


6. Monika ma mroczne myśli! Wyobraża sobie, że… sypie Damiana solą. Na co ten odpowiada jej „nie po oczach”. Serio. Ahh ta ciemna strona Moniki. Bo każda żona, która podejrzewa męża o zdradę wyobraża sobie właśnie takie coś… Cóż za finezja!


mrocznemysli


7. Ola przypomina sobie, że jednak lubi Dużego Rudego Daniela. Czyżby wielki come back? No cóż nie pykło z narkomanem, nie pykło z żonatym, to może pyknie z byłym. PS. Jeśli Ola zeszłaby się z Danielem, a następnie by z nim zerwała, mielibyśmy coś w stylu incepcji: Były przyszły Były.


8. Będzie rekord w ilości punktów w jednym odcinku.
Monika decyduje się na zatrudnienie tzw. „dania głównego” – czyli testerki wierności. Padło na „Agentkę Jolę Złote Serce i interesującą konwersację”. Ciekawy pseudonim, trzeba przyznać. Swoją drogą, jak wyobrażacie sobie pracę tego typu osoby?
Na pewno spotkanie na ławce w parku, macanie potencjalnej klientki po kolanie i rzucanie dwuznacznych aluzji jest w pełni profesjonalnym podejściem do pracy. Nie? „Na Wspólnej” wie lepiej!


9. Teraz będzie całkiem na poważnie. Ludwika cierpi na Alzheimera, dlatego też jej rodzina zastanawia się nad umieszczeniem jej w domu opieki. Pomysł nie do końca podoba się Rafałowi (syn Ludwiki), który twierdzi, że nikt lepiej nie zajmie się matką jak on sam. Postawa ta irytuje jego partnerkę Agnieszkę, która uważa inaczej.


Odcinek 2095
1. A propos ostatniego odcinka. Są dalsze konsekwencje pozostania Ludwiki w domu. Nie poznaje ona swojego syna. Myśli, że jest jej nowym opiekunem.


2. Damian potrąca rowerzystkę. Czyżby bohaterom „Na Wspólnej” przeszkadzały rowerzystki? Przypomnijmy, że była od Dużego Rudego Daniela, również została potrącona, jadąc na rowerze. Przypadek? Nie sądzimy! Oczywiście Damian musi zaopiekować się poszkodowaną. Bo nie wystarczy odprowadzić ją do domu, zapytać czy wszystko w porządku, lub wezwać pomoc. Trzeba opatrzyć jej ranę i przykleić plasterek, bo przecież sama by sobie nie poradziła. Bidulka.


l12365_497

W „Na Wspólnej” nie popedałujesz!


3. Wychodzi na jaw kłamstwo Grubego. Udawał, że ma dysleksję, by mieć łatwiej w szkole. A to Terminator kombinator.


4. Siwy Maminsynek Rafał twierdzi, że Agnieszka poszła odwiedzić Henryka w szpitalu, tylko po to, by wymusić od niego decyzję w kwestii umieszczenia Ludwiki w domu opieki.


5. Smoluch jest pod wrażeniem geniuszu Grubego. „Znalazł lukę w systemie i to wykorzystał, geniusz…„.


6. Damian podsumowuje dziwne zachowanie Moniki: „Co to jest jakiś dzień świruski?” Wtf?I tym oto humorystycznym akcentem kończymy ten tydzień! Było intensywnie. Czekajcie na kolejne odcinki naszej serii.NaWspólny Tydzień – to cykl poświęcony serialowi „Na Wspólnej”. Możecie spodziewać się zarówno komicznych jak i całkiem poważnych komentarzy na temat serialowych wydarzeń. Dlaczego „Na Wspólnej”? Bo oglądamy ten serial już tak długo, że aż grzechem byłoby nie podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Poza tym „Na Wspólnej znajdziemy to miejsce gdzie miłość, wiara, nadzieja na przyszłość…”.

 
[fb_button]
 

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *