Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Fot.: TVN/Radek Orzeł

[fb_button]

nawspolnytydzien1


Zapraszamy „NaWspólny Tydzień„. Jest to nowy cykl, z którym mieliśmy ruszyć dopiero po wakacjach, ale TVN zrobił nam niespodziankę. Mianowicie, po raz pierwszy serial „Na Wspólnej” będzie emitowany bez wakacyjnej przerwy. Jaaaj! Dlatego też co tydzień, w każdy weekend możecie spodziewać się „NaWspólnego” podsumowania.

Zanim jednak zaczniemy – krótkie info. Panowie, wiemy że też oglądacie serial ze swoimi żonami/narzeczonymi/dziewczynami. Dziwnym trafem zawsze wszyscy znajomi wiedzą co się dzieje w serialu, a niby nikt nie ogląda. Troszkę tak jak z Disco Polo. Nikt nie słucha, a każdy zna tekst. Mniejsza, zaczynamy!Bonusowo, na sam początek dostaniecie podwójną porcję – czyli relację aż z siedmiu odcinków!
____


Odcinek 2081
1. Poważny temat. Jedna z uczennic, Blanka, chciała popełnić samobójstwo. Oczywiście musiała zrobić to gdzie? W szkole! No bo przecież nie można w parku, na ławce, gdziekolwiek indziej – to musi być szkoła! Aż dziw bierze, że odcinek nie powstał przy kooperacji z serialem paradokumentalnym „Szkoła”. (chociaż chwila… był już chyba taki epizod :P). Zapracowana matka Blanki niczego nie podejrzewa. Bo normalnym jest, że nastoletnia córka późno w nocy wraca do domu i mówi „dość imprez!„. Chyba każdy zatroskany rodzic zaniepokoiłby się dziwnym zachowaniem córki. Zwłaszcza, że ta wcześniej sporo imprezowała.


2. Jeśli kiedykolwiek szukaliście pracy, wiecie jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjne, proces przyjęcia pracownika, szkolenia itp. Całość, siłą rzeczy musi trochę trwać. A im większa firma, zwłaszcza międzynarodowa, tym wszystko się wydłuża. Tymczasem, Eliza – dziewczyna bez większego doświadczenia zawodowego, dostaje pracę z marszu w fińskiej korporacji Likenne International. Zanim jednak to nastąpi, w recepcji spotyka dziewczynę. I teraz uwaga! Ów dziewczyna została przyjęta do pracy tylko dlatego, że przyszła do biura pół godziny przed otwarciem. Wiecie, rozmowa kwalifikacyjna na 7-mą, a że ona była wcześniej, to już tę pracę dotała. Co więcej już pracuje. Bo po co szkolenia, po co zabranie niezbędnych rzeczy, po co cokolwiek? Jak widać, rekruter ma w zwyczaju przyjmować dziewczyny „z miejsca”. No co? Trzeba walczyć z bezrobociem! Brawo! Dwa stanowiska obsadzone w jeden dzień.


3. Eliza w walce o posadę obudziła w sobie naturę tajnej agentki! Postanowiła bowiem potajemnie użyć laptopa, stojącego w recepcji! Czy kiedykolwiek wpadliście na taki pomysł? Eliza wpadła!


elizahakier

Oooo laptop! Skorzystam!

zdjęcie: TVN/Radek Orzeł

 


Odcinek 2082
1. Do Danuty dotarł filmik przedstawiający rzekomy gwałt zbiorowy na Blance. Dyrektorka postanowiła oglądać go przez całą noc. Nie pytajcie czemu. Dodatkowo pokazuje filmik mężowi! Cóż, idealnie do śniadania…


2. Po raz drugi, bohaterką odcinka Danka. Tym razem w roli obrończyni uciśnionych gwałcicieli.
Delikatniej… panowie delikatniej” – Danka do policjantów, zatrzymujących chłopców.


3. Dalszy ciąg afery z gwałtem! Danuta wypytuje kolegów z klasy Blanki, na co oni: „Ona tylko piła, dobrze się bawiła. Pani profesor to się zdarza„. Ale co się zdarza? Gwałt? Ech te dzisiejsze dzieciaki.


Odcinek 2083
1. Jak widać wszystkie pomysły na postać Igora już się wyczerpały. Zatem należy wrócić do dawnego schematu czyli Igor – podrywacz. Wdaje się w romans z mężatką! Jak widać życie nic go nie nauczyło.


Odcinek 2084
1. Wiecie jak wygląda typowy producent teledysków?


Tak:

producent

Jesteś producentem muzycznym? Musisz mieć okulary przeciwsłoneczne!


2. Dziewczyny pamiętajcie, trzeba się szanować. Oto przykład jak:


Eliza: I co jak było?
Sandra: Super, byliśmy w klubie!
….
Sandra: Dobierał się do mnie i dostał w twarz!
Eliza: Czego się spodziewałaś?
Sandra: Że mnie wkręci do branży…
Eliza: I nic nie będzie chciał w zamian?
Sandra: Nie no ok… Jak mi coś załatwi no to zobaczymy. Niech się stara, ja nie jestem łatwa!
Eliza: Taaa…


Odcinek 2085
1. Bardzo pozytywny aspekt. Mania pyta Wojtka czy może mówić do niego tato. Ten bardzo wzruszony, oczywiście się zgadza.


2. Ulubione zdanie z odcinka:
Maria o Włodku: „Nie ma kota, to Zięby harcują.


Tymczasem Włodek szaleje, odpowiedział żonie: „Ułóż sobie pasjansa i nie zawracaj mi głowy!


3. Mały Rudy Łukasz podjudza Wojtka, by pozwolił mu przejechać się jego terenówką. Argumentuje to tym, że ćwiczyli już razem zmianę biegów. Okazuje się, że Łukasz ma też inne talenty! Potrafi gotować! Jest też asystentem swojej matki. Umawia ją na spotkania, pilnuje żeby się nie spóźniła, organizuje jej czas. Super Łukasz!


4. Masz problemy z agresją? Zainwestuj w ogródek Zen! Że niby w co…? Serio? No co, Smoluch poleca!


5. Szok. Duży Rudy Daniel odkrywa, że Kuba ma do czynienia z nielegalnymi substancjami! Czyżby marihuanina? Spokojnie. To tylko zakup ze spożywczaka – „Energix Drink”. Ta kofeina, taka uzależniająca i nielegalna!


6. Ależ rozwija nam się ten odcinek! Na deser… Sex Afera. Konkretniej Sex party w sejmie w biały dzień w hotelu sejmowym. Czyżby Damian był w to zamieszany?


Odcinek 2086
1. Nieporadnej matki Małego Rudego Łukasza część dalsza. Jak byście się zachowali, gdyby ktoś wytknął wam wasze błędy? Walnęlibyście focha, uciekając z nauki jazdy, po czym wracając do domu zamknęli się w pokoju, nie chcąc nawet odezwać się do syna?? Nie? To jesteście jacyś dziwni!

2. Uważajcie na Łukasza! Bo może to właśnie Waszego ojca wybierze na swojego!


3. Powracamy do romansu Igora. Nowak dowiaduje się, że jego dziewczyna będzie szczęściarą. Elżbieta wywnioskowała to po zaledwie paru spotkaniach, gdzie w większości uprawiali seks. Brawo Igor, super ruchasz!


brawoja


4. Potwierdzeniem powyższego punktu niech będzie to, że Elżbieta przyszła pożegnać się z Igorem w seksownej bieliźnie. Te pożegnania! If u know what we mean!


Odcinek 2087
1. Nie wiemy jaki poradnik życia czytała Blanka, ale musiał on brzmieć mniej więcej tak: Koledzy i koleżanki z klasy nie przepadają za tobą? Spoko, jest na to sposób. Na najbliższej imprezie uprawiaj seks grupowy! A później oskarż wszystkich o gwałt! Dzień po rzekomym gwałcie, nie zapomnij dodać na Fejsa selfie przed lustrem. Wzmocni to twoją wiarygodność.


2. Alarm! Wojtek tłumaczy Małemu Rudemu Łukaszowi, że nie zastąpi mu ojca, ale może być jego przyjacielem. Wiecie co to oznacza? Wasi ojcowie mogą być brani pod uwagę…

 


 

Tyle na dziś! Zapraszamy za tydzień!NaWspólny Tydzień – to cykl poświęcony serialowi „Na Wspólnej”. Możecie spodziewać się zarówno komicznych jak i całkiem poważnych komentarzy na temat serialowych wydarzeń. Dlaczego „Na Wspólnej”? Bo oglądamy ten serial już tak długo, że aż grzechem byłoby nie podzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami. Poza tym „Na Wspólnej znajdziemy to miejsce gdzie miłość, wiara, nadzieja na przyszłość…”.

 [fb_button]
 

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *