Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Temat podcastów pojawił się u nas po raz pierwszy w styczniu 2016 roku, wtedy też Krystian chciał rozpocząć projekt o nazwie „Rozmowy Nieznane”. Czyli podcast dotyczący rozmów z ciekawymi osobami, które tworzą coś interesującego. W chwili obecnej jesteśmy w trakcie rozpisania tego podcastu.

Przez 4 lata ciągle biliśmy się z myślami jak to zrobić.  Kupiliśmy mikrofon, co ciekawe Krystian nagrał pierwszy odcinek, ale jakoś nie był zadowolony z efektu końcowego.
Drugą rzeczą, która miała wpływ na brak nagrywania był… brak czasu. Co chwilę gdzieś jeździmy, coś robimy… i jakoś tak no nie było na to ochoty.

Finalnie, w dużej mierze, ze względu na obecną sytuację, związaną z ogólnoświatową akcją #ZostańWDomu  znaleźliśmy czas na coś, co chcieliśmy robić już dawno.

I tak od 28 marca ruszyliśmy z własnym Podcastem – OniKruki.

 

Znajdziecie tam nasze przemyślenia na tematy bieżące, ale nie tylko. Ostatnio np. nagraliśmy dwuczęściowy podcast o tym co oglądaliśmy w marcu i będzie to stała seria o nazwie „Co Oni Paczą?”. W każdym miesiącu będziemy robić zestawienie tego co obejrzeliśmy w ubiegłym miesiącu.

 

Możecie nas słuchać na:

Dla nas jest to naprawdę świetna przygoda i możliwość podzielenia się z Wami naszymi przemyśleniami. Ponadto jest to kolejna rzecz, którą robimy razem, zatem jeszcze bardziej się cieszymy.

Słuchajcie nas na wybranej przez Was platformie, postaraliśmy się o to, aby każdy mógł słuchać nas w wygodny dla siebie sposób.

Podcasty oczywiście będą dostępne również na naszej stronie.

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba

Zapraszamy na naszego INSTAGRAMA .

Ania & Krystian Kruk

Do Jeff’sa wybieraliśmy się od prawie trzech lat… Początkowo mieliśmy wpaść, świętować Krystiana urodziny, później planowaliśmy obiad na inne okazje… 

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *