Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

O nas


Dzień dobry. Jesteśmy Państwo Kruk. Młode małżeństwo, które postanowiło podzielić się swoimi doświadczeniami i spojrzeniem na świat. Wspólnie dzielimy wiele pasji, ale siłą rzeczy każde z nas ma też odrębne zainteresowania. Testujemy, sprawdzamy, recenzujemy i przede wszystkim piszemy. A co tutaj znajdziecie? Jak to w małżeństwie: trochę czułości, garść inspiracji, dobrych porad i pięknych wspomnień, przyprawionych szczyptą zwykłych, codziennych, damsko-męskich przepychanek. Zapraszamy Was, abyście wspólnie z nami odkryli złoty środek małżeńskiego świata.

onas

 

Chcielibyśmy, aby serie #przedślubem / #poślubie  stały się skarbnicą wiedzy dla wszystkich par. Nie tylko tych, które planują zawarcie związku małżeńskiego. Mamy wizję. Jaką? Naszą własną. Jednak nie tak do końca. Bo prawie we wszystkim doradzają nam… koty! Konkretnie Lili (ona) i Kira (on). Koniecznie sprawdźcie co mają do powiedzenia! W Kocich Sprawach poruszają różne tematy, często bardziej ludzkie niż mogłoby się wydawać. A zawsze wtedy, gdy nam pozwalają, my również dzielimy się swoją „kocią” wiedzą.

Niezależnie od tego o czym piszemy na blogu, zawsze kierujemy się swoimi przekonaniami. Nieważne czy testujemy miękkość ręcznika, sprawdzamy gdzie zjeść romantyczną kolację, czy komentujemy czyjąś wypowiedź.

Teksty są pisane z różnych perspektyw. Zatem każdy, nawet Wasze koty, znajdą na OniKruki coś dla siebie.

 

Krystian Kruk (Mąż)
Kontakt:
krystian@onikruki.pl

Kira (Kot)
Kontakt:
kira@onikruki.pl

Anna Kruk (Żona)
Kontakt:
ania@onikruki.pl

Lili (Kotka)
Kontakt:
lili@onikruki.pl

Jesteś zainteresowany współpracą/reklamą?

Pisz na reklama@onikruki.pl i koniecznie