Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

Do dzieła! Czyli co robiliśmy przez ostatnie TRZY miesiące.

Hej, przez jakiś czas nie było nas na blogu. Mieliśmy, ba w zasadzie dalej mamy, bardzo ważne projekty. Niestety, ale o tym największym jeszcze nie możemy mówić. Myślimy, że już koło marca wszystko będzie dla Was jasne Niemniej jednak trzeba przyznać to otwarcie, blog poszedł trochę na dalszy plan. Na szczęście nie poddajemy się. Musieliśmy ustalić priorytety i... ruszamy. Tym razem naprawdę na poważnie.

3 Duże Projekty

Tak jak już pisaliśmy na początku, nie o wszystkim możemy jeszcze pisać/mówić. Do tego wszystkiego doszło kilka prywatnych spraw…Na szczęście nie każdy z projektów na tym etapie jest TOP SECRET. Zatem co takiego robiliśmy przez te trzy miesiące?

1. A-G-W.info (za chwilę pod nowym adresem AGWinfo.pl) – portal, który Krystian założył jeszcze w 2006 roku! Traktujący stricte o  kulturze, popkulturze i wszystkim tym co geekowskie. Począwszy od gier, przechodząc przez anime, filmy, komiksy, literaturę czy wydarzenia. Prace nad nową wersją trwały bardzo długo, w pewnym momencie były zawieszone (na ok 10 miesięcy)… Niemniej jednak już teraz jesteśmy bliżej powrotu niż kiedykolwiek wcześniej. Strona wróci w 2018 roku!

2. Prywatna strona Krystiana, która zabierze część tematyki z naszego wspólnego bloga. Wszystkiego rodzaju przemyślenia, ale też kwestie marketingowo społeczne, komentarze do wydarzeń bieżących itp. będą pisane tam. Strona będzie traktowała w głównej mierze o szeroko pojętym marketingu, ale również rzeczach, które interesują Krystiana, ale niekoniecznie pasują do naszego wspólnego bloga.

3. Oczywiście to nie jest tak, że w okół OniKruki.pl nic się nie działo, w tym czasie Ania dużo Instagramowała – Jeśli nie obserwujecie naszego profilu – koniecznie musicie to nadrobić i kliknąć OBSERWUJ. Pojawiło się mnóstwo unboxingów na InstaStories, hauli zakupowych, relacji z wydarzeń, wyjść do kina, koncertów, restauracji czy około-geekowych rzeczy. Całkowicie szczerze, w końcu mamy możliwości by wziąć się za to tak jak wcześniej planowaliśmy. Powoli blog z przyjemności staje się dla nas codzienną pracą, która dochodzi do innych zajęć. I bardzo fajnie Potrzebowaliśmy czasu żeby to wszystko poskładać. Chcemy tworzyć naprawdę ciekawy content, trzymając się tego, że OniKruki to blog Geekowego Małżeństwa z Kotami w tle.

Dziękujemy za wszystkie miłe wiadomości, które do nas piszecie Bierzemy się do pracy. Wszystkim już teraz życzymy Szczęśliwego Nowego Roku

Anna & Krystian Kruk

Hej, przez jakiś czas nie było nas na blogu. Mieliśmy, ba w zasadzie dalej mamy, bardzo ważne projekty. Niestety, ale o tym największym jeszcze nie możemy mówić. 

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *