INSTAnt – grudzień 2016 czyli szybkie podsumowanie miesiąca. Wybieramy 5 najlepszych, najfajniejszych i w ogóle takich naj, naj zdjęć z naszego Instagrama.

 

Grudzień to swego rodzaju czas przemyśleń, podsumowań i własnego rachunku sumienia. To także czas na to by planować, rozpocząć coś na nowo, czy też w końcu rzeczywiście ruszyć w jakimś konkretnym kierunku. Oprócz planowania, grudzień to bez wątpienia miesiąc, który kojarzy się przede wszystkim z Bożym Narodzeniem. Do tego wszystkiego, od zeszłego roku, doszła nowa, grudniowa tradycja… Premiera nowych filmów „Star Wars”. Jak widać grudzień może być naprawdę różnorodny

1. Miesiąc podsumowujący cały rok. Lubicie sushi... hihi My też

2. Miesiąc przyjaźni

3. Star Wars. Jesteśmy pełni mocy

4. Świąteczne Kotełki

5. Świąteczne dekoracje

Kolejny rok za nami Dla nas był bardzo ciekawy, zarówno pod kątem podróżniczym, kulinarnym, jak i towarzyskim. Z uśmiechem wchodzimy w rok 2017. Sobie i Wam życzymy, aby był on jeszcze lepszy.

Anna & Krystian Kruk

Grudzień to swego rodzaju czas przemyśleń, podsumowań i własnego rachunku sumienia. To także czas na to by planować, rozpocząć coś na nowo, czy też w końcu rzeczywiście ruszyć w jakimś konkretnym kierunku.