Lifestyle and Fashion Blog Theme for Everyone!

No products in the cart.

My Geek Box Luty 2017 – Unboxing

Przyszła pora na box z właściwej, głównej subskrypcji My Geek Box. Sprawdzamy pudełko z lutego 2017!

Jeśli nie wiesz czym jest My Geek Box, albo na czym polega idea tzw. Mystery Boxes, zapraszamy Cię do naszego wpisu – My Geek Box, Welcome Box recenzja. Jeśli natomiast chcesz być na bieżąco w temacie naszych pudełkowych unboxingów zapamiętaj naszą specjalną kategorię z Boxami.

Zawsze przed każdym unboxingiem narasta ciekawość i ekscytacja, więc czym prędzej zaglądamy do środka!

Pluszak Flash! Już wiemy, że przynajmniej jedna rzecz jest warta uwagi!

 

 

Przyjrzyjmy się mu z bliska!

Bliskie spotkanie z Flashem!

Jakość wykonania pluszaka stoi na wysokim poziomie. Trzeba przyznać, że jest dość ciężki jak na pluszową zabawkę. Warto zaznaczyć, że jest to produkt licencjonowany. Sugerowana wartość takiej zabawki na Amazonie to ok 10$ (+ koszty wysyłki). Nam się podoba!

Wszystkiemu uważnie przygląda się Lilusia.

Drugim produktem jest figurka Dorbz by Funko –  Dovahkiin z gry „Skyrim”.

Jeśli chodzi o figurki, to zdecydowanie wolimy serię POP VINYL, aniżeli Dorbz. Niemniej jednak Dovahkiin jest wykonany naprawdę szczegółowo i pomimo tego, że głupkowato się uśmiecha, to wygląda naprawdę fajnie. Cena na Amazonie od 5 do 15$ (+koszty wysyłki).

No zobaczcie jaki pocieszny

Jak to w każdym My Geek Boxie, do pudełka dodawana jest koszulka. W lutym otrzymaliśmy motyw ze „Star Wars”. A konkretniej broń Hana Solo – DL-44 Blaster.

Przy wyborze rodzaju subskrypcji wybiera się rozmiar koszulki. Dostępne są rozmiary od S do XXXL (męskie) oraz od S do XXL (damskie).

 

W Lutowym My Geek Boxie znalazł się także plakat. Co ciekawe jest to plakat z jednego z naszych ulubionych anime „Shingeki no Kyojin” („Attack on Titan”). Bardzo nas to ucieszyło, bo rzadko zdarza się, aby w My Geek Boxie było coś powiązanego z anime/mangą.

Plakat przedstawia wersję „chibi” postaci z „Attack on Titan”

Ostatnim produktem był komiks zeszytowy z serii „Assassin’s Creed”.

Przykładowe kadry.


Ej, co tu robi Logan?:D

Z tyłu pocztówki mamy informację o zawartości pudełka. Zawsze zapoznajemy się z nią na końcu, gdyż nie chcemy psuć sobie zabawy. W lutym otrzymaliśmy kartkę stylizowaną na Game Boya.

Sprawdźmy raz jeszcze całą zawartość lutowego My Geek Boxa

Zawartość My Geek Box Luty 2017 w cenie 17,49£:

  • Pluszak DC Flash Super Deformed – Super! 
  • Figurka Dorbz by Funko „Skyrim” Dovahkiin – Bardzo fajna : ) 
  • Koszulka Rebel Rebel „Star Wars” – Może być 
  • Plakat „Shingeki no Kyojin” – Ekstra
  • Komiks zeszytowy „Assassin’s Creed” – OK : ) 

Tradycyjnie można używać hasztagu #mygeekbox. Każdego miesiąca serwis My Geek Box wybiera najlepsze ich zdaniem: filmik, tweet oraz zdjęcie z Instagrama. Zwycięzcy oprócz zamieszczenia ich w sekcji „Were you a winner?” otrzymają voucher na 20 £ do wykorzystania na stronie.

Jest to nasz drugi box z cyklu My Geek Box. Jesteśmy zadowoleni i póki co na pewno będziemy kontynuować subskrypcję. Wszystkie wpisy z cyklu naszych unboxingów znajdziecie w kategorii BOXY.

Zachęcamy Was również do śledzenia naszego profilu na Instagramie – w sekcji InstaStories  znajdziecie m.in. nasze unboxingi.

A jeśli macie ochotę założyć konto na My Geek Box, to mamy dla Was dobrą wiadomość! Przy pierwszym zamówieniu macie zniżkę 5 £.

Wystarczy wejść na TEN LINK.

Anna & Krystian Kruk

Przyszła pora na box z właściwej, głównej subskrypcji My Geek Box. Sprawdzamy pudełko z lutego 2017!

Zobacz inne nasze teksty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *